Part Number 65801-014LF
Manufacturer Amphenol FCI
Description FFC & FPC Connectors CLINCHER RECPT 14POS
Datasheet
65801-014LF
Delivery Services
65801-014LF Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM