Part Number AD2S1210CSTZ
Manufacturer Analog Devices
Description LQFP-48
Datasheet
AD2S1210CSTZ
Delivery Services
AD2S1210CSTZ Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM