Part Number AD8170ARZ-RL
Manufacturer Analog Devices
Description SOIC-8
Datasheet
AD8170ARZ-RL
Delivery Services
AD8170ARZ-RL Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM