Part Number AD9430BSVZ-170
Manufacturer Analog Devices
Description TQFP-100
Datasheet
AD9430BSVZ-170
Delivery Services
AD9430BSVZ-170 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM