Part Number AD9980KSTZ-80
Manufacturer Analog Devices Inc.
Description 8-BIT DISPLAY INTERFACE
Datasheet
AD9980KSTZ-80
Delivery Services
AD9980KSTZ-80 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM