Part Number ADG1208YRUZ
Manufacturer Analog Devices
Description Multiplexer Switch ICs +/-15V 8:1 MUTIPLEXER WITH LOW CAP I.C.
Datasheet
ADG1208YRUZ
Delivery Services
ADG1208YRUZ Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM