Part Number ADUC7121BBCZ-RL
Manufacturer Analog Devices
Description BGA-108
Datasheet
ADUC7121BBCZ-RL
Delivery Services
ADUC7121BBCZ-RL Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM