Part Number AM26LS32ACD
Manufacturer Texas Instruments
Description RS-422 Interface IC Quad Diff
Datasheet
AM26LS32ACD
Delivery Services
AM26LS32ACD Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM