Part Number AM26LV31CNSLE
Manufacturer Texas Instruments
Description LINE DRIVER, 4 FUNC, 4 DRIVER
Datasheet
AM26LV31CNSLE
Delivery Services
AM26LV31CNSLE Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM