Part Number AM26LV32EIRGYRG4
Manufacturer Texas Instruments
Description RS-422 Interface IC LoVltg Hi-Sp Quad Diff Line Drvr
Datasheet
AM26LV32EIRGYRG4
Delivery Services
AM26LV32EIRGYRG4 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM