Part Number AM4377BZDND80
Manufacturer Texas Instruments
Description BGA-491
Datasheet
AM4377BZDND80
Delivery Services
AM4377BZDND80 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM