Part Number AR0230CSSC12SUEA0-DR-E
Manufacturer onsemi
Description CMOS IMAGE SENSOR
Datasheet
AR0230CSSC12SUEA0-DR-E
Delivery Services
AR0230CSSC12SUEA0-DR-E Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM