Part Number AT24C64B-10TU-2.7
Manufacturer Microchip Technology / Atmel
Description EEPROM 10MS IND TEMP 2.7V
Datasheet
AT24C64B-10TU-2.7
Delivery Services
AT24C64B-10TU-2.7 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM