Part Number BZX84-C47,215
Manufacturer Nexperia
Description Zener Diodes 250mW 47V
Datasheet
BZX84-C47,215
Delivery Services
BZX84-C47,215 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM