Part Number DAC121S101CIMK
Manufacturer Texas Instruments
Description SOT-23-Thin-6
Datasheet
DAC121S101CIMK
Delivery Services
DAC121S101CIMK Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM