Part Number DS80PCI402SQE/NOPB
Manufacturer Texas Instruments
Description Interface - Signal Buffers, Repeaters 4 Lane PCI Express Repeater
Datasheet
DS80PCI402SQE/NOPB
Delivery Services
DS80PCI402SQE/NOPB Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM