Part Number DS80PCI810NJYT
Manufacturer Texas Instruments
Description WQFN-54
Datasheet
DS80PCI810NJYT
Delivery Services
DS80PCI810NJYT Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM