Part Number F280025PNSR
Manufacturer Texas Instruments
Datasheet
F280025PNSR
Delivery Services
F280025PNSR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM