Part Number LM285D-1.2R2G
Manufacturer onsemi
Description Voltage References 1.2V 10uA-20mA
Datasheet
LM285D-1.2R2G
Delivery Services
LM285D-1.2R2G Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM