Part Number LM2902T14-13
Manufacturer Diodes Incorporated
Description Operational Amplifiers - Op Amps LP Quad Op Amp 1.3MHz 100dB 375uA
Datasheet
LM2902T14-13
Delivery Services
LM2902T14-13 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM