Part Number LT1121HVCS8#PBF
Manufacturer Analog Devices
Description SO-8
Datasheet
LT1121HVCS8#PBF
Delivery Services
LT1121HVCS8#PBF Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM