Part Number MPC860TVR80D4
Manufacturer NXP Semiconductors
Description PBGA-357
Datasheet
MPC860TVR80D4
Delivery Services
MPC860TVR80D4 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM