Part Number MPS751-D26Z
Manufacturer onsemi / Fairchild
Description Bipolar Transistors - BJT Sil PNP Transistor
Datasheet
MPS751-D26Z
Delivery Services
MPS751-D26Z Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM