Part Number MSP430F1121IDW
Manufacturer Texas Instruments
Description SOIC-20
Datasheet
MSP430F1121IDW
Delivery Services
MSP430F1121IDW Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM