Part Number NFE61HT332Z2A9L
Manufacturer Murata Electronics
Description Feed Through Capacitors 3300pF 100V 2A FILT
Datasheet
NFE61HT332Z2A9L
Delivery Services
NFE61HT332Z2A9L Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM