Part Number PESD15VS5UD,115
Manufacturer Nexperia
Description ESD Suppressors / TVS Diodes 15V 5X ESD ARRAY
Datasheet
PESD15VS5UD,115
Delivery Services
PESD15VS5UD,115 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM