Part Number PI3EQXDP1201ZBEX
Manufacturer Diodes Incorporated
Description IC REDRIVER DISPLAYPORT 48TQFN
Datasheet
PI3EQXDP1201ZBEX
Delivery Services
PI3EQXDP1201ZBEX Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM