Part Number PI3HDMI1210-ABEX
Manufacturer Diodes Incorporated
Description IC INTERFACE SPECIALIZED 48BQSOP
Datasheet
PI3HDMI1210-ABEX
Delivery Services
PI3HDMI1210-ABEX Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM