Part Number SMAJ36CA-13-F
Manufacturer Diodes Incorporated
Description ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 36V
Datasheet
SMAJ36CA-13-F
Delivery Services
SMAJ36CA-13-F Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM