Part Number SN65HVD231DR
Manufacturer Texas Instruments
Description CAN Interface IC SLEEP MODE
Datasheet
SN65HVD231DR
Delivery Services
SN65HVD231DR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM