Part Number SN65HVD231QDR
Manufacturer Texas Instruments
Description CAN Interface IC 3.3V CAN Transceiver
Datasheet
SN65HVD231QDR
Delivery Services
SN65HVD231QDR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM