Part Number SN74ABT32318PN
Manufacturer Texas Instruments
Description BUS EXCHANGER
Datasheet
SN74ABT32318PN
Delivery Services
SN74ABT32318PN Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM