Part Number SN74CBT6800ADGVR
Manufacturer Texas Instruments
Description IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TVSOP
Datasheet
SN74CBT6800ADGVR
Delivery Services
SN74CBT6800ADGVR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM