Part Number SN74CBTS6800DBRE4
Manufacturer Texas Instruments
Description IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24SSOP
Datasheet
SN74CBTS6800DBRE4
Delivery Services
SN74CBTS6800DBRE4 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM