Part Number SN74LVC1G80YEPR
Manufacturer Texas Instruments
Description IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 5DSBGA
Datasheet
SN74LVC1G80YEPR
Delivery Services
SN74LVC1G80YEPR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM