Part Number SPC5634MF2MLU80
Manufacturer NXP Semiconductors
Description LQFP-176
Datasheet
SPC5634MF2MLU80
Delivery Services
SPC5634MF2MLU80 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM