Part Number SSM2302Z-EVAL
Manufacturer Analog Devices Inc.
Description BOARD EVAL FOR SSM2302
Datasheet
SSM2302Z-EVAL
Delivery Services
SSM2302Z-EVAL Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM