Part Number SSM2315-EVALZ
Manufacturer Analog Devices
Description Audio IC Development Tools SSM2315 EVALUATION BOARD
Datasheet
SSM2315-EVALZ
Delivery Services
SSM2315-EVALZ Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM