Part Number STPS20120CB-TR
Manufacturer STMicroelectronics
Description DPAK-3
Datasheet
STPS20120CB-TR
Delivery Services
STPS20120CB-TR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM