Part Number STW26N60M2
Manufacturer STMicroelectronics
Description TO-247-3
Datasheet
STW26N60M2
Delivery Services
STW26N60M2 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM