Part Number TLE4275DV33ATMA1
Manufacturer Infineon Technologies
Description IC REG LIN 3.3V 400MA TO252-5-11
Datasheet
TLE4275DV33ATMA1
Delivery Services
TLE4275DV33ATMA1 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM