Part Number TLV2302IDGKR
Manufacturer Texas Instruments
Description Analog Comparators Op Amp+Open Cllctor Comparator Combo IC
Datasheet
TLV2302IDGKR
Delivery Services
TLV2302IDGKR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM