Part Number TLV5630IDWG4
Manufacturer Texas Instruments
Description SOIC-20
Datasheet
TLV5630IDWG4
Delivery Services
TLV5630IDWG4 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM