Part Number TPS622311DRYR
Manufacturer Texas Instruments
Description Switching Voltage Regulators 3MHz,500mA Step- Down Converter
Datasheet
TPS622311DRYR
Delivery Services
TPS622311DRYR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM