Part Number TPS622314DRYR
Manufacturer Texas Instruments
Description SON-6
Datasheet
TPS622314DRYR
Delivery Services
TPS622314DRYR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM