Part Number TPS622319DRYR
Manufacturer Texas Instruments
Description Switching Voltage Regulators 2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
Datasheet
TPS622319DRYR
Delivery Services
TPS622319DRYR Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM