Part Number TPS63060MDSCTEP
Manufacturer Texas Instruments
Datasheet
TPS63060MDSCTEP
Delivery Services
TPS63060MDSCTEP Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM