Part Number TPS73630DCQG4
Manufacturer Texas Instruments
Description SOT-223-6
Datasheet
TPS73630DCQG4
Delivery Services
TPS73630DCQG4 Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM