Part Number UCC25230DRMT
Manufacturer Texas Instruments
Description Switching Voltage Regulators 12-105Vin,0.2A Outp Switching Cnvrtr
Datasheet
UCC25230DRMT
Delivery Services
UCC25230DRMT Packaging
Power Integrations
AC/DC Converters 63mA MDCM 80mA CCM
Power Integrations
AC/DC Converters 2.6 W (85-265 VAC) 2.8 W (230 VAC)
AC/DC Converters 120mA MDCM 170mA CCM